1 / 1
Prodavam Mecedes C 250 TD karavan
1.750 €
2.500 €
15.01.2021 00:44

Карпош / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

250

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

1 kw / 1 ks

Kласа на емисија:

Еуро 2

Odlicen avtomobil, super ponuda.
Kozen enterier, klima, elektrika na prozori.
Ve ocekuvame!!!

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078333313
Испрати Е-маил до огласувачот