Logo

Jeep Grand Cherokee 3.0 CRD 2009 GODINA

Број на оглас: 3494643 | Објавен на: 20.02.2020, 12:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.900 €

7.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


UVOS OD CH
BES CARINA
CENA 6900 EURO
INFO NA TEL: 070 223 815

 .

Потврден огласувач