Logo

Man Tga 26.480

Број на оглас: 3494678 | Објавен на: 02.08.2020, 07:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.900 €

15.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Man Tga 26.480
Motor comoral 480 ks
Racen menuvac
Intareder
Tempomat
Klima
Proizvedeno 2004 godina
Pominati 620.000km
Servisirano
Regestrirano do 08.2020
Ekstra gumi
Novi akumulatori
Top sostojba
Za povece informaci na tel 076 554 812

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Iveko

Потврден огласувач