Logo

Se prodava Seat Cordoba 1.4 2006

Број на оглас: 3494845 | Објавен на: 13.02.2020, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Cordoba

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 3.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kupena vo Mk, top sostojba, golem servis, gumi novi .

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Deni Mobile

Потврден огласувач