Logo

celicni bandasi 15/112x5

Број на оглас: 3495149 | Објавен на: 14.02.2020, 10:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


badasi 15ki 112x5 wv golf 5 pasat audi bandasi so rad kapni orginal

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 koste

Потврден огласувач