Logo

Se prodava kabina termoking

Број на оглас: 3495252 | Објавен на: 18.02.2020, 10:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.100 €

1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava kabina so termo king dimenzii vnatresno e 3.30m so 1.88m termokingot ne e uklucen i ne znam dali raboti

 Скопје    Општина:Сарај

Прати Е-Маил

 dini

Потврден огласувач