Logo

VW Transporter T5 (Edinstveno vo MK) 8+1

Број на оглас: 3495304 | Објавен на: 01.09.2020, 12:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Transporter kombe edinstveno MK
2006 God
Kombeto e bez maaana pali vozi
1.9 TDI(105ks)
Servis napraven pred 1 mesec
Cenata e za Kesh
Navigacija
AIRBAG
Vrede da se vide.
Bez zameni

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Behat

Потврден огласувач