Logo

Audi A4 1.9 116ks 2000g

Број на оглас: 3495328 | Објавен на: 25.03.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Audi a4 116ks 1.9 2000g

REGISTRIRANA PRED 1 DEN

KLIMATRONIK (KLIMA ISPRAVNA)

S-LINE TROKRAK VOLAN SO PODESUVANJE NA VISOCINA

ELEKTRIKA NA SITE 4 STAKLA

ELEKTRIKA NA RETROVIZORI

CENTRALNO ZAKLUCUVANJE

ESP

PARKING SENZORI

4 ZIMSKI NOVI GUMI

Tel. 070 311 187

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 bobi

Потврден огласувач