Logo

Patiki Novi Nike Air Flightposite 2

Број на оглас: 3495350 | Објавен на: 02.04.2020, 22:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 46

Боја: Бела

Цена: 120 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat poradi zgresen broj,kupeni se vo Anglija 180£,novi se,!!neobleceni Nike Air Flightposite 2 broj 46.
https://distance.eu/en/air-flightposite-2-n-cd7399100

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач