Logo

Agregat

Број на оглас: 3495433 | Објавен на: 14.02.2020, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 420 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodava sgregat Gasoline honda 4.8 kw nov pali na kluc 4 takten 500 grama na sat potrosuvacka

 Agron

Потврден огласувач