Logo

EXTRA GUMA* Nexen N Blue M+S, All Season 185/65-15"

Број на оглас: 3495448 | Објавен на: 23.05.2020, 20:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 185

Висина: 65

Дијаметар: 15

Цена: 800 МКД

1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


****** Moze zamena******
Extra guma 185/65-15"
proizvedena 38 nedela 2017 godina
Nexen N Blue,
All weather, All season*

Odlicna guma....
Bez bandaz 1.000 denari,
So bandaz 1.500 denari.
Bandazot e celicen 5*100 /15".

Na slikite voopsto nee e perena, cistena ili farbana so boja za cevli.

Moze zamena za 185/60-14"
So ili bez bandaz 5x100 - 14"
Ili ZAMENA ZA:
185/55-15" ili 195/50-15" bez bandazi,
Ili
195/65-15" ili 205/55-16"
bez, ili so bandazi 4x108

076/225-153

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 zoranco

Потврден огласувач