Logo

Reno scenic benzin+plin

Број на оглас: 3495578 | Објавен на: 22.05.2020, 21:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Scenic

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam reno scenik 2.0 benzin plin atestiran dizna registriran cela godina smeneto rebrast zategaci ulje i dr.kolata e so ful oprema sasiski ne udirana enterier zdrav so realni kilometri moze I zamena za poeftina so vasa doplata potrosna na plin 10 l na 100km

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 jane

Потврден огласувач