Logo

Lev stop za Astra h

Број на оглас: 3495605 | Објавен на: 05.09.2020, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra h

Tип на делови: Осветлување

Цена: 500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava lev stop za Astra h,malku osteten,no funkcionlen,go imam samo stop svetloto,nisto drugo

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 Kosta

Потврден огласувач