Logo

Man Me 280B so kran Palfinger

Број на оглас: 3495678 | Објавен на: 13.06.2020, 17:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.111.111 €

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat Man Me280B so kran vo odlicna sotojba so palfinger kran kamionot e staklo
Godina :2003
Motor :280Ps

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 edi