Logo

Seat Alhambra 2.0 TDI 8 ventili ,2007godina

Број на оглас: 3495711 | Објавен на: 06.06.2020, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Alhambra

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


7 sedista
201.000km
Servisirana , registrirana do 13.8.2020 so zelen karton.
Kolata e bez problemi. PALI VOZI!

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Дарко

Потврден огласувач