Logo

Audi A6 C5 1.9TDI 81kw

Број на оглас: 3495713 | Објавен на: 11.05.2020, 09:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A6

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


074-600-667 Nikola
Super sostojba
Registrirano
Novi zimski gumi site cetiri
Napraven golem servis
novi diskovi i plocki
Climatronic(ladi perfektno)
Abs
Airbag
Servo
Centralno zaklucuvanje
Elektricni prozorci
Elektricno podesuvanje na retrovizori(greaci vo retrovizori)
Zavesi,telefon...
Dzvonete na ovoj broj
074-600-667 Nikola
074-600-667 Nikola

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Nikola