Logo

Se prodava plac 426 kvadrati

Број на оглас: 3495721 | Објавен на: 06.07.2020, 21:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 426 m²

Тип на земјиште: Градежно

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Placot se naoga vo bejrut plateno komunalii markica za gradba kanalizacija dovedena do plac i se drugo informacii na tel 078 316 226 branko

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Branko

Потврден огласувач