Logo

Motor za SEAT AUDI VW

Број на оглас: 3495895 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: 2.0 tdi 140 ks

Tип на делови: Мотори

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Motorot e mnogu socuvan
moze proverka vo bilo koe vreme seuste e na kola
Moze gol motor a moze i komplet

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач