Logo

HUAWEI P 30 PRO KAKO NOV 18.M GARANCIJA MOBIL SHOP

Број на оглас: 3495901 | Објавен на: 03.04.2020, 12:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P30PRO

Боја: Blue

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 480 €

500 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


HUAWEI P 30 PRO KAKO NOV 18.M GARANCIJA MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач