Logo

SAMSUNG A80 8GB 128gb NOV 24M.GARANCIA MOBIL SHOP

Број на оглас: 3495903 | Објавен на: 26.03.2020, 23:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 80

Боја: White

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 440 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG A80 8GB 128gb NOV 24M.GARANCIA MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач