Logo

SAMSUNG A51 6RAM 128GB NOVI NEVERLOK MOBIL SHOP

Број на оглас: 3495907 | Објавен на: 26.03.2020, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 51

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 300 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG A51 6RAM 128GB NOVI NEVERLOK MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач