Logo

SAMSUNG A9 6ram 128gb KAKO NOVI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3495912 | Објавен на: 26.03.2020, 23:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 9

Боја: Black

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 6 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 240 €

260 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG A9 6ram 128gb KAKO NOVI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач