Logo

SAMSUNG GALAXY S10 128GB KAKO NOVI MOBIL SHOP

Број на оглас: 3495919 | Објавен на: 03.04.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: 10

Боја: Green

Интерна меморија: 128 GB

РАМ меморија: 8 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: 450 €

460 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


SAMSUNG GALAXY S10 128GB KAKO NOVI MOBIL SHOP

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач