Logo

GOLF 5 1.9 TDI 6 BRZINI OD SVAJCARIJA FUL OPREMA

Број на оглас: 3496039 | Објавен на: 07.04.2020, 08:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 TDI 1.9 SO 6 BRZINI OD SVAJCARIJA FULL OPREMA ODLICNA SOSTOJBA

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 AVTOMOBIL

Потврден огласувач