Logo

HYUNDAI ACCENT

Број на оглас: 3496212 | Објавен на: 04.04.2020, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Accent

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Hyundai Accent 2002 godina so pominati orginalni 196000 km, 5 vrati, dizel, registriran do april 2020 godina, mnogu mala potrosuvacka, ne e udarana kolata, ne e farbana, vo odlicna sostojba, za poveke informacii na tel. 070/728-859 cena 1900 evra, so moznost za dogovor okolu cenata na lice mesto

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Violeta

Потврден огласувач