Logo

Honda crf450r 2013/14 kupen od makpetrol

Број на оглас: 3496320 | Објавен на: 04.07.2020, 19:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Вид: Крос/Ендуро

Година: 2014

Модел: CRF450R

Километри: 5000

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Poveke informacii na tel 074 602 902

BEZ NIKAKVI ZAMENI !!!

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Гошо

Потврден огласувач