Logo

Prodavam AUDI A4 b7 model 2005 god 2.0 tdi

Број на оглас: 3496343 | Објавен на: 24.02.2020, 21:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.11001

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 5.890 €

5.990 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 b7 model
2.0 tdi 103 kw
2005 godina
Registrirano do 27 01 2021 godina
Napraven servis: rebrast kais,zategaci,vodna pompa

Extra sostojba

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Bobi

Потврден огласувач