Logo

Corsair HX850i

Број на оглас: 3496421 | Објавен на: 19.02.2020, 12:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

7.000 МКД

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Напојувања

Вид на оглас: Се продава


1 mesec koristeno ima uste 2 godini garancija kupeno od setec so site kabli i dodatoci

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 nikola

Потврден огласувач