Logo

Се бараат работници за Чешка

Број на оглас: 3496539 | Објавен на: 14.02.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Останато

Пол : Не е важно

Образование: Не е важно

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Не е важно

Компјутерски вештини : Не е важно

Цена: 50 €

120 €

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Потребни се работници за работа во Чешка (мах 40 год).
Се работи во фабрика за произодство на автомобилски делови која се наоѓа во близина на Прага во градот Kamenice nad lipou , Се работи од Пон-Пет по 8 часа,основна плата е 800 евра секој дополнителен час е плус платен и доколку сакате да работите преку викенд плус платено,
Работодвецот обезбедува сместување за кое од платата се одземаат 100-200 евра во зависност од сместувањето, во текот на работниот ден имате обезбедено еден оброк.
За подетални информации јавете се на тел број:
071488528

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Lidija

Потврден огласувач