Logo

STAN KAJ PROMAJATA

Број на оглас: 3496628 | Објавен на: 24.02.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3,5

Квадратура: 72 m²

Греење: Струја

Спрат: 4 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: BORIS KIDRIC B4

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


VREDI DA SE VIDE

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 ZORAN

Потврден огласувач