Logo

Germanski krimleri REGENT 2.4 i 2.2cm

Број на оглас: 3496663 | Објавен на: 05.04.2020, 12:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Krimlerite se stelovajne na esovite i so amortizeri na valjaci. Isto se stelovaat i na kolcata.

 Прилеп    Општина:Кривогаштани

Прати Е-Маил

 Зоран

Потврден огласувач