Logo

Dacia Logan 1.6 benzin-plin!! 2011god!!

Број на оглас: 3496691 | Објавен на: 26.03.2020, 13:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dacija

Модел: Logan

Година: 2011

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 63 kw / 86 ks

Цена: 3.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dacia e uvezena,plateni se site davacki do tablici!!
2011god!!
1.6benzin so fabricki plin!!
160000km!!
Ima klima i raboti,4 dobri gumi,kako nova i vnatre i nadvor!!
Mn ekonomicna kola,moze proverka vo servis,moze i test voznja 24h za ozbilni kupuvaci!!

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Premium Avto

Потврден огласувач