Logo

Ford Focus C- Max

Број на оглас: 3496785 | Објавен на: 23.05.2020, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2006

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.600 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlichna sostojba, originalni km moze da se proveri.

 Прилеп    Општина:Долнени

Прати Е-Маил

 Emilio

Потврден огласувач