Logo

NB HP Pavilion i7-8565U

Број на оглас: 3496798 | Објавен на: 19.02.2020, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: HP

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: 8 GB

Модел на процесор: Intel Core i7

Тип на хaрд диск: SSD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 39.900 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


NB HP Pavilion i7-8565U/8GB/256GB SSD/MX150 WIN10 5QW43EA
NOV!!!!! NEOTPAKOVAN!!!!!

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 toni

Потврден огласувач