Logo

Se prodava audi 1.9 tdi

Број на оглас: 3496802 | Објавен на: 14.09.2020, 07:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a4 1.9 tdi 131ks vo dobra sostojba novi gumi na bg tabli. Voziloto se naoga vo slovenijia po odgovor moze da se dokara vo mk informacii samo na viber 0038670181057 saso

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Saso Markovski

Потврден огласувач