Logo

Се издава

Број на оглас: 3496820 | Објавен на: 17.02.2020, 07:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 55 m²

Греење: Струја

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се изнајмува


Се издава дуќан во приземје на станбено деловна зграда во населба Точила поточно позади маркетот жито. Дуќанот е со површина од 55м2 и има неколку паркинг места. 078/308-424

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Vlatko