Logo

Se prodava passat 1.9 tdi

Број на оглас: 3496910 | Објавен на: 30.05.2020, 22:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo odlicna sostojba, klimatronik,elektrika na prozori, so tempomat, redovno odrzavana регистрирана до 29-05-2021
moze da se vidi vo sekoe vreme. moze zamena za dzip

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola Balo

Потврден огласувач