Logo

Hundai samta fe

Број на оглас: 3497018 | Објавен на: 16.02.2020, 22:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Santa Fe

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Santa fe 2003 godina 2.0 crdi 125 ks registirana do 9 mesec 2020 na bg tabli

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 gligor

Потврден огласувач