Logo

Renault Laguna extra 2.2 HDI

Број на оглас: 3497248 | Објавен на: 27.11.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2021

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.750 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna 2.2 DCI
Kolata poseduva celosna oprema i toa
dvozonska klima
greaci na sedista
perdinja na zadni prozori
podizaci na site prozori
soncev krov
greaci na retrovizori
Kozni sedista
Kolata e vo odlicna sostojba.
Napraven celosen servis i registrirana do 15.04.2021
Prosecna potrosuvacka 5.3 litri na 100 km
Samo za seriozni kupuvaci
moze zamena so moja doplata

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Илија

Потврден огласувач