Logo

Se prodava peglica vtor gazda ekstra

Број на оглас: 3497557 | Објавен на: 30.06.2020, 23:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: 126

Година: 1989

Гориво: Бензин

Километри: 95000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 26 kw / 35 ks

Kласа на емисија: Еуро 1

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam peglica super sostojba pali vozi teh ispravna super kolice barajte na tel 071834460 registrirana cela god cel servis

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 enis

Потврден огласувач