Logo

TAPANI

Број на оглас: 3497772 | Објавен на: 26.03.2020, 23:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


REMO 12 INCH rototom
Malo parče sina odi so rototomot,za
Drženje na stalak
Tri Plastiki 14 INCH novi
SNARE dobos MAL,,I PEDALA Ludvig
Tel 078884113

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Risto

Потврден огласувач