Logo

Novi Filtri Fabricko Pakuvanje...

Број на оглас: 3497800 | Објавен на: 23.02.2020, 00:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 35,1-40 Мегапиксели

Марка: Останато

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Novi 6 filtri komplet so adapter 55mm i torbicka.
Moze zamena samo so Canon LP-E6 baterija.

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Sony

Потврден огласувач