Logo

Cisterna

Број на оглас: 3497863 | Објавен на: 23.09.2020, 20:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


MAN TGA 410
Cisterna ADR
2ve komori
1x6760
1x6740
13.500 lit
6x novi gumi

 Тетово    Општина:Брвеница

Прати Е-Маил

 Besnik

Потврден огласувач