Logo

Два деловни простории

Број на оглас: 3497945 | Објавен на: 15.02.2020, 09:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 100 m²

Греење: Струја

Цена: 3.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Дуќани

Вид на оглас: Се продава


Се издаваат два деловни простории во с. Бистрица - Битола
Едниот е 40 м2 а другиот 60 м2. Двата се наоѓаат еден до друг.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач