Logo

Alfa Romeo 156 sw 2001g 2.4 JTD170hp

Број на оглас: 3497985 | Објавен на: 25.03.2020, 23:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.600 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do avgust 2020
Klima
Koza MOMO sedista so greaci.
Xenon
Abs
10 Airbag
Napraven komplet servis golem, mal.
Cipuvana.

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Krste Kocev

Потврден огласувач