Logo

se aparat za ispituvanje na bosch pumpi

Број на оглас: 3498014 | Објавен на: 25.05.2020, 14:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


moze da se ispituvaat site vidovi na bosch pumpi liniski rotacioni

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola Balo

Потврден огласувач