Logo

Se prodava Volvo s80 1999 2.5 tdi

Број на оглас: 3498435 | Објавен на: 16.02.2020, 20:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Volvo

Модел: S80

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Volvo s80 1999 2.5 tdi 140hp registrirano do 18.01.2021, napraven golem i mal servis pred 500km tel:078285010

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Добре

Потврден огласувач