Logo

Nissan Note 1.5dci

Број на оглас: 3498598 | Објавен на: 01.04.2020, 14:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Note

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 65 kw / 88 ks

Цена: 1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e udrena. Motorot i enterierot se zachuvani.
Za povekje info zvonete na:
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar
076 461 151- Aleksandar

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач