Logo

Prodavam digitalen aparat Samsung ES95

Број на оглас: 3498608 | Објавен на: 12.08.2020, 21:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: 15,1-20 Мегапиксели

Марка: Samsung

Цена: 1.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Prodavam digitalen aparat Samsung es95, 16 mpx so micro sd karticka od 2 gb, odlicno socuvan, potpolno ispraven, mnogu malku koristen.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач