Logo

Fiat Punto 12. 13 . 11 . 19 JTD

Број на оглас: 3498812 | Објавен на: 23.05.2020, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Dostava do cela Makedonija i posiroko

Monataza na osnovni delovi celosno besplatna.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач